Menu
Your Cart

One Piece Kolye

One Piece Kolye
Stoklar tükendi
One Piece Kolye
  • Stok Durumu: Stoklar tükendi
  • Ürün Kodu: KLY-OPC-1122
Ürün Görüntüleme: 5961

Ayıplı/Kusurlu ürünler harici; Ürün iadelerinde kargo müşteriye aittir.

59,90TL
Etiketler: one piece , kolye , luffy , anime , manga

Sevilen Anime One Piece'in logo kolyesi.

Zincir uzunluğu 50 cm.
Kolye ucu: 4 cm.
Metal kolyedir, kararma yapmaması için su ile temas ettirmeyiniz.

Türkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkanı!
 Umumi Hıfzısıhha Kanunun Pandemi ile ilgili maddesi gereği kişisel kullanıma sunulan ürünlerde değişim ve iade söz konusu değildir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 

One Piece Konu Özeti ;
Korsan Kral Gold Roger, bu dünyadaki herşeyi elde eder ve idam edilirken, tüm servetinin Grand Line'da olduğunu, onu arayıp bulmaları gerektiğini söyler. Bu olaydan sonra herkes Grand Line'a gider. Ancak Grand Line'a girmek çok zor, Grand Line'da canlı kalabilmek imkansızdır. Kahramanımız Monkey D. Luffy'nin rüyası, Korsan Kral olmak ve One Piece denen kimsenin bilmediği, görmediği hazineyi ele geçirmektir. Küçük yaşlardan beri hep korsan olmak isteyen Luffy, kazara bir şeytan meyvası (Akuma No Mi) yemiştir. 3 farklı şeytan meyvası vardır ve bu meyvalar yiyenlere çok üstün güçler sağlamaktadır ancak bu güçlerin bedeli asla yüzememektir. Luffy'nin yediği meyva onu bir lastik çocuğa çevirir. Bu olaydan yıllar sonra Luffy denize açılır. Yolculuğu sırasında ekibini toplayacak ve One Piece'i bulmak için Grand Line'da birbirinden tehlikeli ve komik maceralara atılacaktır.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.