Menu
Your Cart

Kart Oyunları

Anlat Bakalım Oyun Kartı Seri-1Takımlar halinde oynanır.Takımlar karşılıklı oturur. Bir takım oyuncusu kelime anlatırken diğeri süre tutar.Kelime anlatılan takım oyuncusu elinde ki kartı kimseye gösteremez.Kartı anlatan oyuncu takım arkadaşlarına alttaki kelimeleri kullanmadan i..
49,90TL
Anlat Bakalım Oyun Kartı Seri-2Takımlar halinde oynanır.Takımlar karşılıklı oturur. Bir takım oyuncusu kelime anlatırken diğeri süre tutar.Kelime anlatılan takım oyuncusu elinde ki kartı kimseye gösteremez.Kartı anlatan oyuncu takım arkadaşlarına alttaki kelimeleri kullanmadan ip..
49,90TL
BARBIE İSKAMBİL KARTI DESTESİ Oynarken arkadaşlarınızla eğleneceğiniz, pembeler dolu bir dünya! 54 karttan oluşur. 2 Joker kartı içerir. Klasik bir iskambil dizilimindedir. Kartlar yüksek baskı kalitesine sahiptir. Koleksiyon ürünüdür. Kartların tamamı Barbie ka..
149,90TL
 Bicycle Standart Oyun Kağıdı İskambil kağıtlarına aşina olan herkesin bildiği, kalitesi ve klasik şıklığı ile keyif alarak oynayacağınız Bicycle iskambil kartları, tüm dünyada en çok kullanılan oyun kartları olma özelliğini taşıyor. Özellikle mavi ve kırmızı desteler, birçok ..
399,90TL
Bicycle Standart Oyun Kartları Mavi    Bicycle Standart Oyun Kağıdı  İskambil kağıtlarına aşina olan herkesin bildiği, kalitesi ve klasik şıklığı ile keyif alarak oynayacağınız Bicycle iskambil kartları, tüm dünyada en çok kullanılan oyun kartları olm..
399,90TL
Cheers Hangover Brutal İçki Oyun Kartları
Stoklar tükendi
Hangover Brutal Shot Oyunu 70 adet farklı görev kartı içerir.  Aileler , romantik çiftler ve seviyeli dost ortamları için kesinlikle uygun değildir. :)  İçkileri hazırlayın ! Hangover Brutal sizi zorlu görevlerle dolu bir mücadeleye çağırıyor. Zorlu görevleri tamamla, efsane o..
224,90TL
CINNAMON ROLL İSKAMBİL KARTI DESTESİ 54 karttan oluşur. 2 Joker kartı içerir. Klasik bir iskambil dizilimindedir. Kartlar yüksek baskı kalitesine sahiptir. Koleksiyon ürünüdür. Kartların tamamı anime karakterleriyle birleştirilmiştir. Kullanımı rahattır. Dayanıklı olm..
149,90TL
Hangover Çiftlere Özel İçki Oyunu
Stoklar tükendi
Hangover Ateşli İtiraflar Shot Oyunu 70 adet farklı görev kartı içerir. Çiftlerin birbirini tanımaları ve arzularını keşfetmeleri için eğlenceli bir yoldur. Gecenizi daha eğlenceli hale getirmek ve ortamı ısıtmak için dürüst olun. Oyunun tek kuralı SÖYLE ya da İÇ!  İçkil..
224,90TL
Hangover İçki Oyunu 150 karttan oluşur. Arkadaşlarınızla alkollü ve eğlenceli bir akşam geçirmeniz için tasarlanmıştır. Dürüst ol ya da iç !..
274,90TL
Hangover İçki Oyunu 150 karttan oluşur. Arkadaşlarınızla alkollü ve eğlenceli bir akşam geçirmeniz için tasarlanmıştır. Dürüst ol ya da iç !..
274,90TL
Hangover Romantik Shot Oyunu 150 karttan oluşur. 42 ateşli kart 108 Romantik kart içerir. Ateşi kartlar kırmızı renkli kartlardır ve opsiyoneldir. Oyuna başlarken bu kartları çıkarabilirsiniz ya da dahil edebilirsiniz. Partnerinizle eğlenceli bir gece geçirmeniz için tasarl..
274,90TL
30 adet kart. 8.5x5.5 cm ölçülerinde Orijinalden 1.Sınıf kağıda kaliteli replikadir. Dayanıklı olması için özel laminasyon işlemi uygulanmıştır. 2. Dünya savaşı zamanında savaş bölgesindeki halka ve askerlere ithafen uçaklardan atılan propaganda kartlarıdır. Koleksiyonluk ..
149,90TL
JOJO'S BIZARRE İSKAMBİL KARTI DESTESİ 54 karttan oluşur. 2 Joker kartı içerir. Klasik bir iskambil dizilimindedir. Kartlar yüksek baskı kalitesine sahiptir. Koleksiyon ürünüdür. Kartların tamamı anime karakterleriyle birleştirilmiştir. Kullanımı rahattır. Dayanıklı ol..
149,90TL
JUJUTSU KAISEN İSKAMBİL KARTI DESTESİ Ryomen Sukuna adlı güçlü laneti öldürmek için güzel bir fırsat! 54 karttan oluşur. 2 Joker kartı içerir. Klasik bir iskambil dizilimindedir. Kartlar yüksek baskı kalitesine sahiptir. Koleksiyon ürünüdür. Kartların tamamı anime kar..
149,90TL
Aşk hayatınızda monotonluk dan sıkıldınız mı? İlişkinize biraz heyecan katmak ister misiniz? O zaman sizin için harika bir ürünümüz var, Kamasutra Oyun Kartları! Artık ilişkiler daha samimi olacak. Cinsel  yaşamınıza renk getirmek için tasarlanmıştır. Üzerindeki farkl..
149,90TL
PRIDE İSKAMBİL KARTI DESTESİ 54 karttan oluşur. 2 Joker kartı içerir. Klasik bir iskambil dizilimindedir. Kartlar yüksek baskı kalitesine sahiptir. Koleksiyon ürünüdür. Kartların tamamı Pride ile birleştirilmiştir. Kullanımı rahattır. Dayanıklı olması için özel lamina..
149,90TL
54 karttan oluşur. 2 Joker kartı içerir. Klasik bir iskambil dizilimindedir. Kartlar yüksek baskı kalitesine sahiptir. Koleksiyon ürünüdür. Kartların tamamı anime karakterleriyle birleştirilmiştir. Kullanımı rahattır. Dayanıklı olması için özel laminasyon işlemi uygulanm..
149,90TL
TINGLE EROTİK GÖREV OYUNU Tutku ve heyecan dolu bir macera! Tingle çiftlerin birbirine olan bağlarını güçlendirmek ve yeni heyecanlar keşfetmek için tasarlanmış bir kart oyunudur. Erkek ve kadın için 50 şer görev kartı içerir. Toplam 100 kart içerir. Nasıl oynanır?..
249,90TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.