Menu
Your Cart

Oyunlar

Özel Seri Pokemon Kart
Stoklar tükendi
Pokemon Özel Seri Kartları Pokemon severlere müjde! Koleksiyonunuzu bir üst seviyeye taşıyın! Birbirinden efsanevi kartlardan oluşan bu kartlar, boş vakitlerinizi değerlendirirken en büyük yardımcınız olacak. Bir paket içinde random şeklinde yollanır. Kutu içerisinde ..
199,90TL
Tarot Kartları
Trend Stoklar tükendi
KS Games Tarot Kartları ve KitapçıkKutu içeriğinde geleneksel Tarot'un 78 kartı ve bu kartları yorumlamakta yardımcı olacak Tarot Kitabı mevcuttur.Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca psikolojik karakterin maneviyat yada ruhumuzun farklı ..
149,90TL
100 Chip Texas Hold'em Poker Set
Stoklar tükendi
100 adet markalı profesyonel şekilli metal kutulu poker seti. Markalar sert plastik olup kırılma ihtimali çok düşüktür. Kutusu sayesinde markalar kaybolmaz kolayca taşınır. Evde tatilde heryerde rahatça kullanabileceğiniz portatif bir set.  ..
349,90TL
120 Parça Metal Kutulu Poker Oyun Seti90*55 POKER ÇUHASI ( ÜZERİNDE OYNALINAN YEŞİL ÖRTÜ )24*15 KUTU BOYUTU120 ADET CHİP VE 2 ADET İSKAMBİL OYUNU SETİMetal Kutusu ile gönderilir.Markalar sert plastik olup kırılma ihtimali çok düşüktür.Kutusu sayesinde markalar kaybolmaz kola..
999,90TL
200 Chip Texas Hold'em Profesyonel Poker Set
Stoklar tükendi
200 Parça Metal Kutulu Poker Oyun Seti26*20*10 KUTU BOYUTUPaket İçeriği: 1 Adet Metal Kutu 1 Adet Masa Örtüsü (36 cm x 24 cm) 200 Adet Chips 2 Paket Poker Kağıdı 1 Dealer Button 1 Adet Big Blind Button 1 Adet Small Blind ButtonMetal Kutusu ile gönderilir..
499,90TL
78 Adet Tarot DestesiTarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir.Geçmişi ve geleceği, hiçbirimiz değiştiremeyiz. Fakat kartlara verdiğimiz enerji sayesinde, danı..
224,90TL
Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir. Geçmişi ve geleceği, hiçbirimiz değiştiremeyiz. Fakat kartlara verdiğimiz enerji sayesinde, danıştığımız sorulara al..
249,90TL
Ahşap kutu içerisinde geleneksel 78 adet tarot kartı ve kartları yorumlamakta yardımcı olacak Tarot kitabı mevcuttur. Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca psikolojik karakterin maneviyat yada ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir. G..
299,90TL
Altın kaplama iskambil oyun kartı, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize hediye edebileceğiz harika bir oyundur. 52 oyun kartı ve joker vardır...
249,90TL
Anlat Bakalım Oyun Kartı Seri-1Takımlar halinde oynanır.Takımlar karşılıklı oturur. Bir takım oyuncusu kelime anlatırken diğeri süre tutar.Kelime anlatılan takım oyuncusu elinde ki kartı kimseye gösteremez.Kartı anlatan oyuncu takım arkadaşlarına alttaki kelimeleri kullanmadan i..
49,90TL
Anlat Bakalım Oyun Kartı Seri-2Takımlar halinde oynanır.Takımlar karşılıklı oturur. Bir takım oyuncusu kelime anlatırken diğeri süre tutar.Kelime anlatılan takım oyuncusu elinde ki kartı kimseye gösteremez.Kartı anlatan oyuncu takım arkadaşlarına alttaki kelimeleri kullanmadan ip..
49,90TL
Blue Stres Çarkı Hand Spinner
Stoklar tükendi
Stres Çarkı Nedir ?Gün içerisinde stresli zamanlarınızda veya eğlenmeye ihtiyaç duyduğunuz anlarda kullanılabilen bir döndürme aletidir. Genellikle çocuk-yetişkinlerin elinden düşürmedikleri bu oyuncak modelini büyükler de rahatlıkla ellerinde döndürebilirler.Çevirdikçe daha iyi ..
24,90TL
Drinking Bingo OyunuYetişkinler için eğlenceli bir oyun - Bu Bingo oyununda her şey olur - kuralları siz koyar ve eğlenceyi sonuna kadar yaşarsınız!Oyun Fikirleri - Bingo kafesindeki tüm topları doldurun ve kilitleyin. Shot bardaklarını bingo kafesinin her iki tarafında bulunan t..
749,90TL
Drunken Tower Drink Game Partilerinizde eğlencenin dozunu daha fazla artırmak için, karşınızda Shot Bardaklı Ahşap Kule Oyun Seti! Partilerinizde, kutlamalarınızda, davetlerinizde, eğlenceyi limitsiz bir şekilde evinize taşıyacak olan Shot Bardaklı Ahşap Kule Oyun Seti: Jen..
599,90TL
Regin Black & White Tarot dünyaca ünlü ressam Pamela Colman Smith tarafından 1900 lü yılların başında çizilmiş 78 sanat eserinin birleşiminden oluşan bir majör ve minör arcana tarot destesidir. Regin Collective yorumuyla tekrar tasarlanan bu deste eşsiz bir koleksiyon ürünü halin..
224,90TL
Friends İskambil Kağıdı Metal Kutulu
Stoklar tükendi
En sevdiğiniz kart oyunlarını favori dizi ve filmlerinizin tasarımlarıyla oynamaya hazır mısınız?Lisanslı İskambil Koleksiyonu, sevilen dizi ve filmlere özgü capcanlı renklerdeki metal kutuları ve en yüksek kalitedeki kartlarıyla satışta! Farklı seçenekler arasından her desteye r..
199,90TL
Gümüş Kaplama Iskambil Oyun Kartı
Stoklar tükendi
Gümüş kaplama iskambil oyun kartı, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize hediye edebileceğiz harika bir oyundur. 52 oyun kartı ve joker vardır.  ..
174,90TL
Hangover Romantik Shot Oyunu
Stoklar tükendi
Hangover Romantik Shot Oyunu 150 karttan oluşur. 42 ateşli kart 108 Romantik kart içerir. Ateşi kartlar kırmızı renkli kartlardır ve opsiyoneldir. Oyuna başlarken bu kartları çıkarabilirsiniz ya da dahil edebilirsiniz. Partnerinizle eğlenceli bir gece geçirmeniz için tasarl..
274,90TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 41 (3 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.