Menu
Your Cart

Oyunlar

Pokemon Özel Seri KartlarıPokemon severlere müjde!Koleksiyonunuzu bir üst seviyeye taşıyın! Birbirinden efsanevi kartlardan oluşan bu kartlar, boş vakitlerinizi değerlendirirken en büyük yardımcınız olacak.Bir paket içinde random şeklinde yollanır.Kutu içerisinde 54 adet kart bul..
149,90TL
KS Games Tarot Kartları ve KitapçıkKutu içeriğinde geleneksel Tarot'un 78 kartı ve bu kartları yorumlamakta yardımcı olacak Tarot Kitabı mevcuttur.Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca psikolojik karakterin maneviyat yada ruhumuzun farklı ..
149,90TL
100 adet markalı profesyonel şekilli metal kutulu poker seti. Markalar sert plastik olup kırılma ihtimali çok düşüktür. Kutusu sayesinde markalar kaybolmaz kolayca taşınır. Evde tatilde heryerde rahatça kullanabileceğiniz portatif bir set...
249,90TL
120 Parça Metal Kutulu Poker Oyun Seti90*55 POKER ÇUHASI ( ÜZERİNDE OYNALINAN YEŞİL ÖRTÜ )24*15 KUTU BOYUTU120 ADET CHİP VE 2 ADET İSKAMBİL OYUNU SETİMetal Kutusu ile gönderilir.Markalar sert plastik olup kırılma ihtimali çok düşüktür.Kutusu sayesinde markalar kaybolmaz ..
349,90TL
200 Chip Texas Hold'em Profesyonel Poker Set
Stoklar tükendi
200 Parça Metal Kutulu Poker Oyun Seti26*20*10 KUTU BOYUTUPaket İçeriği: 1 Adet Metal Kutu 1 Adet Masa Örtüsü (36 cm x 24 cm) 200 Adet Chips 2 Paket Poker Kağıdı 1 Dealer Button 1 Adet Big Blind Button 1 Adet Small Blind ButtonMetal Kutusu ile gönderilir..
499,90TL
78 Adet Tarot DestesiTarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir.Geçmişi ve geleceği, hiçbirimiz değiştiremeyiz. Fakat kartlara verdiğimiz enerji sayesinde, danı..
149,90TL
Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir. Geçmişi ve geleceği, hiçbirimiz değiştiremeyiz. Fakat kartlara verdiğimiz enerji sayesinde, danıştığımız sorulara al..
149,90TL
Ahşap kutu içerisinde geleneksel 78 adet tarot kartı ve kartları yorumlamakta yardımcı olacak Tarot kitabı mevcuttur. Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca psikolojik karakterin maneviyat yada ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir. G..
299,90TL
Altın kaplama iskambil oyun kartı, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize hediye edebileceğiz harika bir oyundur. 52 oyun kartı ve joker vardır...
174,90TL
Anlat Bakalım Oyun Kartı Seri-1Takımlar halinde oynanır.Takımlar karşılıklı oturur. Bir takım oyuncusu kelime anlatırken diğeri süre tutar.Kelime anlatılan takım oyuncusu elinde ki kartı kimseye gösteremez.Kartı anlatan oyuncu takım arkadaşlarına alttaki kelimeleri kullanmadan i..
49,90TL
Anlat Bakalım Oyun Kartı Seri-2Takımlar halinde oynanır.Takımlar karşılıklı oturur. Bir takım oyuncusu kelime anlatırken diğeri süre tutar.Kelime anlatılan takım oyuncusu elinde ki kartı kimseye gösteremez.Kartı anlatan oyuncu takım arkadaşlarına alttaki kelimeleri kullanmadan ip..
49,90TL
Blue Stres Çarkı Hand Spinner
Stoklar tükendi
Stres Çarkı Nedir ?Gün içerisinde stresli zamanlarınızda veya eğlenmeye ihtiyaç duyduğunuz anlarda kullanılabilen bir döndürme aletidir. Genellikle çocuk-yetişkinlerin elinden düşürmedikleri bu oyuncak modelini büyükler de rahatlıkla ellerinde döndürebilirler.Çevirdikçe daha iyi ..
24,90TL
Drinking Bingo OyunuYetişkinler için eğlenceli bir oyun - Bu Bingo oyununda her şey olur - kuralları siz koyar ve eğlenceyi sonuna kadar yaşarsınız!Oyun Fikirleri - Bingo kafesindeki tüm topları doldurun ve kilitleyin. Shot bardaklarını bingo kafesinin her iki tarafında bulunan t..
299,90TL
En sevdiğiniz kart oyunlarını favori dizi ve filmlerinizin tasarımlarıyla oynamaya hazır mısınız?Lisanslı İskambil Koleksiyonu, sevilen dizi ve filmlere özgü capcanlı renklerdeki metal kutuları ve en yüksek kalitedeki kartlarıyla satışta! Farklı seçenekler arasından her desteye r..
129,90TL
FRP Zarları Lacivert
Stoklar tükendi
Masaüstü oyunlarınızda kullanmanız için 7 adet lacivert mermer desenli FRP zarı...
99,90TL
FRP Zarları Siyah
Stoklar tükendi
Masaüstü oyunlarınızda kullanmanız için 7 adet siyah mermer desenli FRP zarı...
99,90TL
Gümüş kaplama iskambil oyun kartı, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize hediye edebileceğiz harika bir oyundur. 52 oyun kartı ve joker vardır...
174,90TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 42 (3 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.