Menu
Your Cart

Yüzük

İsa Haç Gümüş Rengi Yüzük
Stoklar tükendi
İsa Haç Gümüş Rengi YüzükBoyutu ayarlanabilir.Malzeme: Metal Döküm.Kombinlerinize bambaşka bir hava katarak tamamlayacak. Kombinlerin en önemli özellikleri aksesuarlardır. Her aksesuar tarzınızı ve sizin stilinizi yansıtır. Havalı kombinlerinize dahil ederek özgün bir biçimde sti..
49,90TL
Siyah Haç İsa Yüzük
Stoklar tükendi
Siyah Haç İsa YüzükBoyutu ayarlanabilir.Malzeme: Metal Döküm.Kombinlerinize bambaşka bir hava katarak tamamlayacak. Kombinlerin en önemli özellikleri aksesuarlardır. Her aksesuar tarzınızı ve sizin stilinizi yansıtır. Havalı kombinlerinize dahil ederek özgün bir biçimde stilinizi..
49,90TL
Thrasher Siyah Ayarlanabilir Yüzük Thrasher Renkli Ayarlanabilir Yüzük Boyutu ayarlanabilir.Malzeme: Metal Döküm.Kombinlerinize bambaşka bir hava katarak tamamlayacak Thrasher Yüzük.Kombinlerin en önemli özellikleri aksesuarlardır. Her aksesuar tarzınızı ve sizin stilinizi yansıt..
74,90TL
8 Ball Ayarlanabilir Siyah Gümüş Renk Yüzük
Stoklar tükendi
8 Ball Ayarlanabilir Siyah Gümüş Renk YüzükBoyutu ayarlanabilir.Malzeme: Metal Döküm.Ürününüz havalı ambalajlarla özenle paketlenir, adresinize sağlam ve güvenle gelir.Umumi Hıfzısıhha Kanunu gereği kişisel kullanıma ait ürünlerde değişim yahut iade yapılmamaktadır. Anlayışınız i..
39,90TL
Attack On Titan Keşif Birliği Logolu Ayarlanabilir Mavi Anime Yüzük. Boyutu ayarlanabilir. Malzeme: Metal Döküm. Attack on Titan, Hajime Isayama tarafından çizilen bir manga serisidir. Animesi, üç anime filmi, OVA'ları, animeden uyarlanmış iki live-action filmi ve bir miniserisi ..
74,90TL
Haç Gümüş Renkli Yüzük
Stoklar tükendi
Haç Gümüş Renkli YüzükBoyutu ayarlanabilir.Malzeme: Metal Döküm.Kombinlerinize bambaşka bir hava katarak tamamlayacak Siyah Haç Yüzük.Kombinlerin en önemli özellikleri aksesuarlardır. Her aksesuar tarzınızı ve sizin stilinizi yansıtır. Havalı kombinlerinize dahil ederek özgün bir..
49,90TL
Haç Siyah Renkli Yüzük
Stoklar tükendi
Haç Siyah Renkli YüzükBoyutu ayarlanabilir.Malzeme: Metal Döküm.Kombinlerinize bambaşka bir hava katarak tamamlayacak Siyah Haç Yüzük.Kombinlerin en önemli özellikleri aksesuarlardır. Her aksesuar tarzınızı ve sizin stilinizi yansıtır. Havalı kombinlerinize dahil ederek özgün bir..
74,90TL
Kırmızı Ayarlanabilir Haç Yüzük
Stoklar tükendi
Kırmızı Ayarlanabilir Haç Yüzük Siyah Ayarlanabilir Haç Yüzük Boyutu ayarlanabilir.Malzeme: Metal Döküm.Kombinlerinize bambaşka bir hava katarak tamamlayacak Kırmızı Haç Yüzük.Kombinlerin en önemli özellikleri aksesuarlardır. Her aksesuar tarzınızı ve sizin stilinizi ya..
74,90TL
Güç Yüzükleri'nin en kudretlisidir. Diğer güç yüzüklerini kontrol etmek, onları taşıyanların düşüncelerini bilmek ve zaptetmek için Sauron tarafından Orodruin'de dövüldü. Sauron, yüzüğü güçlendirmek için ruhunu yüzüğe aktarmıştır.2.çağda Sauron'dan alınan yüzük Isildur'a geçti. F..
149,90TL
Miğfer Yüzük
Stoklar tükendi
Ayarlanabilir yapısıyla her parmak ölçüsüne uygun olup rahatlıkla kullanılabilir...
49,90TL
Naruto Kırmızı Akatsuki Bulut Anime Ayarlanabilir Yüzük.Boyutu ayarlanabilir. Malzeme: Metal Döküm. Akatsuki (暁, kelime anlamıyla "şafak" veya "tan vakti") alışılıgelmiş gizli köyler sisteminin dışında varolmuş bir grup 'shinobi'.Uchiha Itachi (うちはイタチ), Konoha Köyünde yetişmiş ..
74,90TL
Naruto Ayarlanabilir 10'lu Yüzük Seti, ayarlanabilir özellikte olduğundan tüm parmak ölçülerine uyar.İçindekiler: 10 adet yüzük x 1 adet kolye zinciri x 1 adet kutuYüksek kaliteli ve dayanıklı metalden yapılmıştır, pürüzsüz ve uzun ömür sağlar. Ayrıca Akatsuki organizasyonundan n..
499,90TL
Naruto Yazı Karakterli Ayarlanabilir Beyaz Anime Yüzük.Boyutu ayarlanabilir.Malzeme: Metal Döküm.Uchiha Itachi, Konoha Köyünde yetişmiş serideki en güçlü ninjalardan biridir. Mangekyou Sharingan uyandırabilmiş, savaş ve dövüş zekası üst düzey, S-Sınıfı bir ninjadır. Mangekyou Sha..
74,90TL
Naruto Ayarlanabilir Siyah Beyaz Yazılı Anime YüzükNaruto Yazı Karakterli Ayarlanabilir Siyah Beyaz Anime Yüzük.Boyutu ayarlanabilir.Malzeme: Metal Döküm.Uchiha Itachi, Konoha Köyünde yetişmiş serideki en güçlü ninjalardan biridir. Mangekyou Sharingan uyandırabilmiş, savaş ve döv..
74,90TL
Naruto Gold Ayarlanabilir 10'lu Yüzük Seti, ayarlanabilir özellikte olduğundan tüm parmak ölçülerine uyar.İçindekiler: 10 adet yüzük x 1 adet kolye zinciri x 1 adet kutuYüksek kaliteli ve dayanıklı metalden yapılmıştır, pürüzsüz ve uzun ömür sağlar. Ayrıca Akatsuki organizasyonun..
499,90TL
Naruto Gümüş Renk Ayarlanabilir 10'lu Yüzük Seti, ayarlanabilir özellikte olduğundan tüm parmak ölçülerine uyar.İçindekiler: 10 adet yüzük x 1 adet kolye zinciri x 1 adet kutuYüksek kaliteli ve dayanıklı metalden yapılmıştır, pürüzsüz ve uzun ömür sağlar. Ayrıca Akatsuki organiza..
399,90TL
Naruto Gümüş Renkli Yüzük Boyutu ayarlanabilir.Malzeme: Metal Döküm.Uchiha Itachi (うちはイタチ), Konoha Köyünde yetişmiş serideki en güçlü ninjalardan biridir. Mangekyou Sharingan uyandırabilmiş, savaş ve dövüş zekası üst düzey, S-Sınıfı bir ninjadır. Mangekyou Sharingan'ın 3 büy..
74,90TL
Naruto Itachi Ayarlanabilir Kırmızı Anime Yüzük
Trend Stoklar tükendi
Naruto Yazı Karakterli Ayarlanabilir Kırmızı Anime Yüzük.Boyutu ayarlanabilir. Malzeme: Metal Döküm. Uchiha Itachi (うちはイタチ), Konoha Köyünde yetişmiş serideki en güçlü ninjalardan biridir. Mangekyou Sharingan uyandırabilmiş, savaş ve dövüş zekası üst düzey, S-Sınıfı bir ninjadır. ..
34,90TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 31 (2 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.