Menu
Your Cart

Saksı

Galaksinin Koruyucuları Baby Groot Saksı Kalemlik
Stoklar tükendi
Baby Groot Saksı Kalemlik, misafirlerinizin gözünü alamayacağı dekoratif bir ürün. Boyut: 15cm. Yüksek detay ve işçilik kalitesi. PLA malzemeden üretilmiştir.Groot, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen, dünya dışı, bilinçli, ağaç benzeri bir uzaylı karak..
199,90TL
Düşünceli Baby Groot Saksı Kalemlik, misafirlerinizin gözünü alamayacağı dekoratif bir ürün. Boyut: 15cm. Yüksek detay ve işçilik kalitesi. PLA malzemeden üretilmiştir.Groot, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen, dünya dışı, bilinçli, ağaç benzeri bir uz..
199,90TL
Kalpli Baby Groot Saksı Kalemlik, misafirlerinizin gözünü alamayacağı dekoratif bir ürün. Boyut: 15cm. Yüksek detay ve işçilik kalitesi. PLA malzemeden üretilmiştir.Groot, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen, dünya dışı, bilinçli, ağaç benzeri bir uzayl..
199,90TL
Frankenstein saksı, özel tasarımdır. El boyaması olduğu için boyamada farklılıklar olabilir. Mermer tozu denfix'ten kendi atölyemizde yapılmaktadır. Kaktüs dahil değildir.Ürün ölçüsüYükseklik: 16 cmEn: 14 cmİç hacim yükseklik: 5.5 cmIç hazne çap: 11 cm..
69,90TL
Rick Saksı
Stoklar tükendi
Ürün özel el yapımıdır. Atölyemizde özel olarak mermer tozu denfix ile üretilmektedir. Üstü verniklidir. Kaktüs dahil değildir. Yükseklik: 10cm. En: 8cm...
49,90TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.