Menu
Your Cart

Kolye

Ay Figürlü Siyah Kolye Tarzınızı yansıtacak siyah işlemeli özel tasarım eskitme haç kole. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur.Boyut;Kolye ucu; 5x3 cmZincir uzunluğu: 65 cmTürkiye'nin her yerine hızlı kargo imkânı!Umumi Hıfzısıhha Kanunu..
34,90TL
Tarzınızı yansıtacak siyah işlemeli özel tasarım eskitme haç kole. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur.Boyut;Kolye ucu; 5x3 cm Zincir uzunluğu: 65 cmTürkiye'nin her yerine hızlı kargo imkânı!Umumi Hıfzısıhha Kanunu gereği kişisel kullanıma a..
39,90TL
Haç Gümüş Renkli Kolye
Stoklar tükendi
Haç Gümüş Renkli KolyeTarzınızı yansıtacak siyah işlemeli özel tasarım eskitme haç kole. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur.Boyut;Kolye ucu; 5x3 cmZincir uzunluğu: 65 cmTürkiye'nin her yerine hızlı kargo imkânı!Umumi Hıfzısıhha Kanunu gereğ..
39,90TL
Kalp Kolye
Stoklar tükendi
Kalp KolyeTarzınızı yansıtacak siyah işlemeli özel tasarım eskitme haç kole. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur.Boyut;Kolye ucu; 5x3 cmZincir uzunluğu: 65 cmTürkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı!Umumi Hıfzısıhha Kanunu gereği kişisel..
39,90TL
Kalpli Haç Takı Seti
Stoklar tükendi
Kalpli Haç Takı SetiRenk: GümüşMetaryeli: Çelikiki parçadan oluşmakta. Kolye ve bilekliği ile birlikte takım. Şıklığınızı tamamlayacak aynı zamanda spor kombinlerinizle birlikte rahatlıkla kullanabileceğiniz bir takım.Türkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı!Umumi Hıfzısıhha ..
64,90TL
Kalpli Kolye Seti
Stoklar tükendi
Kalpli Kolye SetiRenk: GümüşMetaryeli: Çelikiki parçadan oluşmakta. Kolye ve bilekliği ile birlikte takım. Şıklığınızı tamamlayacak aynı zamanda spor kombinlerinizle birlikte rahatlıkla kullanabileceğiniz bir takım.Türkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı!Umumi Hıfzısıhha Kan..
64,90TL
Kuzey Yıldızı KolyeTarzınızı yansıtacak siyah işlemeli özel tasarım eskitme haç kole. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur.Boyut;Kolye ucu; 5x3 cmZincir uzunluğu: 65 cmTürkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı!Umumi Hıfzısıhha Kanunu gereğ..
39,90TL
Pusula Eskitme KolyeTarzınızı yansıtacak siyah işlemeli özel tasarım eskitme haç kole. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur.Boyut;Kolye ucu; 5x3 cmZincir uzunluğu: 65 cmTürkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı!Umumi Hıfzısıhha Kanunu gere..
39,90TL
Tekli Zımba ChokerÇıt çıt ayarlı 4 dikenli tasma kolyeye, gotik tarz.Uzunluğu 37 cm, genişliği 2 cm'dir.Türkiye'nin her yerine aynı gün ücretsiz kargo!Umumi Hıfzısıhha Kanunun Pandemi ile ilgili maddesi gereği kişisel kullanıma sunulan ürünlerde değişim ve iade söz konusu değildi..
49,90TL
Witcher Eskitme KolyeWitcher Madalyon Eskitme Antikwicher kolye gümüş renk Özel olarak tasarlanıp üretilen ayrıntılı yapısı ile dikkat çeken paslanmaz döküm The Witcher Kolye.Kolye ucu: 4,5cm.Zincir uzunluğu: 40cm.Zincir isteğe göre kısaltılabilir.Türkiye'nin her yerine aynı..
39,90TL
wicher kolye gümüş renk Özel olarak tasarlanıp üretilen ayrıntılı yapısı ile dikkat çeken paslanmaz döküm The Witcher Kolye.Kolye ucu: 4,5cm.Zincir uzunluğu: 40cm.Zincir isteğe göre kısaltılabilir.Türkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı!Umumi Hıfzısıhha Kanunu gereği ki..
39,90TL
Witcher Madalyon Eskitme Antikwicher kolye gümüş renk Özel olarak tasarlanıp üretilen ayrıntılı yapısı ile dikkat çeken paslanmaz döküm The Witcher Kolye.Kolye ucu: 4,5cm.Zincir uzunluğu: 40cm.Zincir isteğe göre kısaltılabilir.Türkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı!Umu..
39,90TL
AK47 Kalaşnikof Kolye
Stoklar tükendi
Kolye Zinci Uzunluğu: 70 cm. Kolye Ucu 7 x 2 cm'dir. Paslanma Kararma yapmaz...
64,90TL
Taktığın anda kombinlerine bambaşka bir hava katacak. Sevdiklerinize hediye etmek için de eşsiz ve herkesin beğenisini kazanacak bir üründür. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur. Unisex kullanım için uygundur.Yaklaşık Boyut:Kolye Ucu: 4..
34,90TL
Tarzınızı yansıtacak gümüş rengi işlemeli özel tasarım kalp-kanat figürlü kolyeyi taktığında bütün gözlerin sende olmasını istiyorsan tam sana göre. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur.  Unisex kullanım için uygundur. Materyali pas..
34,90TL
Angel Wings Kırmızı Kalp Kolye
Stoklar tükendi
Tarzınızı yansıtacak mat siyah - kırmızı rengi işlemeli özel tasarım kalp-kanat figürlü kolyeyi taktığında bütün gözlerin sende olmasını istiyorsan tam sana göre. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur.  Unisex kullanım için uygundur. ..
34,90TL
Tarzınızı yansıtacak mat siyah rengi işlemeli özel tasarım kalp-kanat figürlü kolyeyi taktığında bütün gözlerin sende olmasını istiyorsan tam sana göre. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur.  Unisex kullanım için uygundur. Materyali..
34,90TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 179 (10 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.