Menu
Your Cart

Arınma Seti

Himayala Tuzu Sabunu
Stoklar tükendi
Himayala Tuzu Sabunu (450 gr)Himalaya Tuzu Sabunu Bünyesinde 80`den fazla minerali bulunduran tuz sabunu özelikle bakteri, mantar, sedef, egzama gibi hastalıklara etkisi ile bilinmektedir. Himalaya tuz sabunu ayrıca ter kokusunu önleyici olarak da kullanılmaktadır. Duştan sonra k..
39,90TL
Maxi Arınma Seti
Stoklar tükendi
Maxi arınma seti: 2 adet 14 x 3 cm balmumu mum 1 adet büyük tütsü (adaçayı, lavanta, üzerlik) 1 adet Palo Santo Balmumu mumlarının en büyük özelliği havayı temizlemesidir. Palo santo doğal bir ağaç tütsüsüdür. Odadaki negatif enerjiyi pozitife çevirerek ortamın ..
99,90TL
Midi Arınma Seti
Stoklar tükendi
Midi arınma seti: 2 adet 7 x 3 cm balmumu mum 1 adet mini tütsü (adaçayı, lavanta, üzerlik) Balmumu mumlarının en büyük özelliği havayı temizlemesidir. Doğal tütsümüzün yaktığınızda hoş bir koku yaymasının yanında kötü enerjiyi temizlediğine inanılır...
39,90TL
Mini Arınma Seti
Stoklar tükendi
Maxi arınma seti: 2 adet 14 x 3 cm balmumu mum 1 adet büyük tütsü (adaçayı, lavanta, üzerlik) 1 adet Palo Santo Balmumu mumlarının en büyük özelliği havayı temizlemesidir. Doğal tütsümüzün yaktığınızda hoş bir koku yaymasının yanında kötü enerjiyi temizlediğine..
29,90TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.