Menu
Your Cart

Çizgifilm / Çizgiroman

Özel Seri Pokemon Kart
Stoklar tükendi
Pokemon Özel Seri Kartları Pokemon severlere müjde! Koleksiyonunuzu bir üst seviyeye taşıyın! Birbirinden efsanevi kartlardan oluşan bu kartlar, boş vakitlerinizi değerlendirirken en büyük yardımcınız olacak. Bir paket içinde random şeklinde yollanır. Kutu içerisinde ..
199,90TL
Sunman Tazmanya Bükülebilir Figür 8 cmLooney Tunes çizgi film serisinin sevilen karakteri Tazmanya Canavarı şimdi de bükülebilir figürüyle karşınıza çıkıyor!Bükülebilir özelliği sayesinde eklem yerlerinden figürü şekillendirebilirsiniz.Hem çocuklar hem de yetişkinler için çok eğl..
299,90TL
Ağaç Groot Anahtarlık. Groot, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen, dünya dışı, bilinçli, ağaç benzeri bir uzaylı karakterdir. Groot, Marvel Sinema Evreninde Guardians of Galaxy ve Avengers serilerinde yeraldı. Ahşabı yemek olarak emebilir ve yenilen..
49,90TL
Ağaç Groot Hoparlör. Groot, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen, dünya dışı, bilinçli, ağaç benzeri bir uzaylı karakterdir. Groot, Marvel Sinema Evreninde Guardians of Galaxy ve Avengers serilerinde yeraldı. Ahşabı yemek olarak emebilir ve yenilenme..
399,90TL
Ağaç Groot Pop Figür. Koleksiyonunuza katmak isteyeceğiniz çok güzel bir ürün. Boyun kısmı yaylıdır. Boyut: 12cm. Aynı gün ücretsiz kargo.Groot, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen, dünya dışı, bilinçli, ağaç benzeri bir uzaylı karakterdir. Groot, Marvel ..
79,90TL
Anime severlerin koleksiyonunda yer alacak eşsiz bu Avengers Infinity War Thor karakter figürü kaliteli PVC malzemeden üretilmiştir. Ürün değiştirebilir yüz ve gövde, Şeffaf pozlama standı ve kendi özel kutusuyla gönderilmektedir. Malzeme: Yüksek Kalite PVC. Yüksek deta..
1.749,00TL
Avengers Marvel Doctor Strange Figür
Stoklar tükendi
Avengers'ın yüce büyücüsü, Doctor Strange figürü. Boyut: Yaklaşık 13 cm. Malzeme: PVC...
224,90TL
Avengers Marvel Hulk FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 13 x 13.5 cm.En sevdiğiniz Marvel figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Marvel figürlerini kendini..
449,90TL
Marvel - Avengers Karakteri, takımın teknoloji uzmanı Iron Man figürü. Boyut: Yaklaşık 12 cm. Malzeme: PVC. Iron Man (Demir Adam), Marvel Comics tarafından yayımlanan çizgi romanlarda görülen kurgusal karakter. Gerçek isminin Anthony Edward Stark olmasına karşın daha çok Tony Sta..
399,90TL
Avengers Marvel Iron Spider Figür
Stoklar tükendi
Avengers'dan Iron Spider figürü. Boyut: Yaklaşık 9 cm. Malzeme: PVC...
199,90TL
Avengers Marvel Iron Spiderman Figür
Stoklar tükendi
Avengers Marvel Iron Spiderman FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 18 cm.En sevdiğiniz Marvel figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Marvel figürlerini kend..
1.124,90TL
Avengers Marvel Karakter 4'lü Figür Set
Stoklar tükendi
Marvel - Avengers Karakter Figürleri. Boyutlar: Figüre göre 9-12 cm arasında değişmektedir. Malzeme: PVC...
299,90TL
Orjinal kutusunda faturalı Baby Groot Funko Pop Figür. Boyut: 10cm.Groot, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen, dünya dışı, bilinçli, ağaç benzeri bir uzaylı karakterdir. Groot, Marvel Sinema Evreninde Guardians of Galaxy ve Avengers serilerinde yera..
249,90TL
Batman Kupa Bardak. Batman karakteri severler için orijinal bir koleksiyon ürünü. Kendinize alabileceğiniz veya hediye edilebileceğiniz muhteşem bir tasarım ürünü.  Yükseklik: 11 cm. Genişlik: 11 cm...
349,90TL
Batman Arkham Knight FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün yüksekliği ortalama 18 cm.Ürün kutuludur. Kutu içerisinde Batman figürü ve dekor parçalar halinde ve montajı yapılabilmektedir.  Batman figürü eklem yerlerinden hareketlidir.En sevdiği..
2.250,00TL
Batman Missions: Stop Motion FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün yüksekliği ortalama 17 cm.Eklem yerlerinden hareketlidir. Pelerin orta sertlikte olduğundan hareket ettirebilirsiniz.En sevdiğiniz Batman Missions: Stop Motion figür istediğiniz her..
649,90TL
1. Sınıf Kaliteli Malzemeden Üretilmiştir. Anahtarlık, çanta, anahtar, otomotiv dekorasyon dekore edilebilir. Özel Tasarımı Sayesinde Hem Anahtarlık Hem de Stres Çarkı Olarak Kullanılabilmektedir. Anahtarlık Ucu: 5.5 cm Malzeme : Çelik  ..
99,90TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 135 (8 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.