Menu
Your Cart

Çizgifilm / Çizgiroman

Sunman Tazmanya Bükülebilir Figür 8 cmLooney Tunes çizgi film serisinin sevilen karakteri Tazmanya Canavarı şimdi de bükülebilir figürüyle karşınıza çıkıyor!Bükülebilir özelliği sayesinde eklem yerlerinden figürü şekillendirebilirsiniz.Hem çocuklar hem de yetişkinler için çok eğl..
399,90TL
Ağaç Groot Anahtarlık. Groot, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen, dünya dışı, bilinçli, ağaç benzeri bir uzaylı karakterdir. Groot, Marvel Sinema Evreninde Guardians of Galaxy ve Avengers serilerinde yeraldı. Ahşabı yemek olarak emebilir ve yenilen..
49,90TL
Ağaç Groot Hoparlör. Groot, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen, dünya dışı, bilinçli, ağaç benzeri bir uzaylı karakterdir. Groot, Marvel Sinema Evreninde Guardians of Galaxy ve Avengers serilerinde yeraldı. Ahşabı yemek olarak emebilir ve yenilenme..
399,90TL
Ağaç Groot Pop Figür. Koleksiyonunuza katmak isteyeceğiniz çok güzel bir ürün. Boyun kısmı yaylıdır. Boyut: 12cm. Aynı gün ücretsiz kargo.Groot, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen, dünya dışı, bilinçli, ağaç benzeri bir uzaylı karakterdir. Groot, Marvel ..
79,90TL
Anime severlerin koleksiyonunda yer alacak eşsiz bu Avengers Infinity War Thor karakter figürü kaliteli PVC malzemeden üretilmiştir. Ürün değiştirebilir yüz ve gövde, Şeffaf pozlama standı ve kendi özel kutusuyla gönderilmektedir. Malzeme: Yüksek Kalite PVC. Yüksek deta..
1.999,90TL
Avengers Marvel Doctor Strange Figür
Stoklar tükendi
Avengers'ın yüce büyücüsü, Doctor Strange figürü. Boyut: Yaklaşık 13 cm. Malzeme: PVC...
224,90TL
Avengers Marvel Hulk FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 13 x 13.5 cm.En sevdiğiniz Marvel figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Marvel figürlerini kendini..
449,90TL
Marvel - Avengers Karakteri, takımın teknoloji uzmanı Iron Man figürü. Boyut: Yaklaşık 12 cm. Malzeme: PVC. Iron Man (Demir Adam), Marvel Comics tarafından yayımlanan çizgi romanlarda görülen kurgusal karakter. Gerçek isminin Anthony Edward Stark olmasına karşın daha çok Tony Sta..
399,90TL
Avengers Marvel Iron Spider Figür
Stoklar tükendi
Avengers'dan Iron Spider figürü. Boyut: Yaklaşık 9 cm. Malzeme: PVC...
199,90TL
Avengers Marvel Iron Spiderman Figür
Stoklar tükendi
Avengers Marvel Iron Spiderman FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 18 cm.En sevdiğiniz Marvel figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Marvel figürlerini kend..
1.124,90TL
Avengers Marvel Karakter 4'lü Figür Set
Stoklar tükendi
Marvel - Avengers Karakter Figürleri. Boyutlar: Figüre göre 9-12 cm arasında değişmektedir. Malzeme: PVC...
299,90TL
Orjinal kutusunda faturalı Baby Groot Funko Pop Figür. Boyut: 10cm.Groot, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen, dünya dışı, bilinçli, ağaç benzeri bir uzaylı karakterdir. Groot, Marvel Sinema Evreninde Guardians of Galaxy ve Avengers serilerinde yera..
249,90TL
Batman 3D Tasarım Kupa
Stoklar tükendi
Batman Kupa Bardak. Batman karakteri severler için orijinal bir koleksiyon ürünü. Kendinize alabileceğiniz veya hediye edilebileceğiniz muhteşem bir tasarım ürünü.  Yükseklik: 11 cm. Genişlik: 11 cm...
449,90TL
Batman Arkham Knight FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün yüksekliği ortalama 18 cm.Ürün kutuludur. Kutu içerisinde Batman figürü ve dekor parçalar halinde ve montajı yapılabilmektedir.  Batman figürü eklem yerlerinden hareketlidir.En sevdiği..
2.249,90TL
Batman Missions: Stop Motion FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün yüksekliği ortalama 17 cm.Eklem yerlerinden hareketlidir. Pelerin orta sertlikte olduğundan hareket ettirebilirsiniz.En sevdiğiniz Batman Missions: Stop Motion figür istediğiniz her..
799,90TL
Batman Stres Çarklı Anahtarlık
Stoklar tükendi
1. Sınıf Kaliteli Malzemeden Üretilmiştir. Anahtarlık, çanta, anahtar, otomotiv dekorasyon dekore edilebilir. Özel Tasarımı Sayesinde Hem Anahtarlık Hem de Stres Çarkı Olarak Kullanılabilmektedir. Anahtarlık Ucu: 5.5 cm Malzeme : Çelik  ..
124,90TL
Kahvenizi ve çayınızı keyifle yudumlayabileceğiniz yada sevdiklerinize hediye edebileceğiniz 3D Captain America kalkan tasarımlı kupa. Kaliteli porselenden üretilmiştir. Elde yıkanması tavsiye edilir.Ürün Ölçüleri: 16-14 cm. İade yahut değişim için gönderilen ürünler paket içeriğ..
449,90TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 121 (7 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.