Menu
Your Cart

Tarot

Tarot Kartları
Trend Stoklar tükendi
KS Games Tarot Kartları ve KitapçıkKutu içeriğinde geleneksel Tarot'un 78 kartı ve bu kartları yorumlamakta yardımcı olacak Tarot Kitabı mevcuttur.Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca psikolojik karakterin maneviyat yada ruhumuzun farklı ..
149,90TL
78 Adet Tarot Destesi
Stoklar tükendi
78 Adet Tarot DestesiTarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir.Geçmişi ve geleceği, hiçbirimiz değiştiremeyiz. Fakat kartlara verdiğimiz enerji sayesinde, danı..
224,90TL
Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir. Geçmişi ve geleceği, hiçbirimiz değiştiremeyiz. Fakat kartlara verdiğimiz enerji sayesinde, danıştığımız sorulara al..
249,90TL
78 Antik Tarot Kartı ve Başlangıç Tarot Kitabı Regin Antik Tarot yenilendi. Antik görünümü güçlendi ve sembolik okumalara uygun olarak tekrar tasarlandı. Kart ölçüsü 11.5 x 6.5 cm'dir. Yüksek gramajda zanaat kağıdı kullanılarak üretilmiştir. Kalın deste sevenler için özel o..
274,90TL
Ahşap kutu içerisinde geleneksel 78 adet tarot kartı ve kartları yorumlamakta yardımcı olacak Tarot kitabı mevcuttur. Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca psikolojik karakterin maneviyat yada ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir. G..
299,90TL
 Borderless Klasik Tarot Kartları ve Başlangıç Tarot Kitabı Borderless klasik tarot dünyaca ünlü ressam pamela colman smith tarafından 1900 lü yılların başında çizilmiş 78 sanat eserinin birleşiminden oluşan bir majör ve minör arcana tarot destesidir. Regin collective yorumuyl..
299,90TL
Paganca Büyük Antik Spiritüel Tarot Destesi Tarot’un auraya olan yoğun etkisi, bioenerjiyi anlamakta önemli bir araç olması ve psikolojik olarak da bir çok durumu ortaya çıkarması onu ruhsal ve zihinsel yolculuğumuzda yanımızda tutmamıza sebep olmaktadır. 78 kartlık bu yardımc..
224,90TL
Regin Witch’s Runes  21. yy’ın en popüler kehanet araçlarından olan Witch’s Runes, Regin Collective yorumuyla tekrar tasarlandı ???? Set 13 + 1 ( Black Rune ) runik sembolden oluşur. Tarot veya Elder Futhark'a göre öğrenmesi pratik ve kolaydır. Set içeriği ;  14 ahşap..
349,90TL
DIVINE FEMININE TAROT KARTLARI Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir. Geçmişi ve geleceği, hiçbirimiz değiştiremeyiz. Fakat kartlara verdiğimiz enerji s..
499,90TL
Kutu içerisinde 79 adet Regin Tarot Kartı ve 1 adet eement tanımlama kartı bulunmaktadır. Sadece 79 Tarot kartı , özel tasarım kutu ile birlikte gönderilir. Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kart ölçüsü 11.5 x 6.7 cmdir. Tarot destesi koleksiy..
224,90TL
REGIN BAŞLANGIÇ TAROT SETİ Başlangıç Tarot destesi dünyaca ünlü ressam Pamela Colman Smith tarafından 1900'lü yılların başında çizilmiş 78 sanat eserinin birleşiminden oluşan bir majör ve minör arcana tarot destesidir. Regin Collective yorumuyla tekrar tasarlanan bu deste eşsi..
449,90TL
Regin Black & White Tarot dünyaca ünlü ressam Pamela Colman Smith tarafından 1900 lü yılların başında çizilmiş 78 sanat eserinin birleşiminden oluşan bir majör ve minör arcana tarot destesidir. Regin Collective yorumuyla tekrar tasarlanan bu deste eşsiz bir koleksiyon ürünü halin..
224,90TL
Regin Black & Gold Tarot dünyaca ünlü ressam Pamela Colman Smith tarafından 1900 lü yılların başında çizilmiş 78 sanat eserinin birleşiminden oluşan bir majör ve minör arcana tarot destesidir. Regin Collective yorumuyla tekrar tasarlanan bu deste eşsiz bir koleksiyon ürünü haline..
224,90TL
REGIN COLMAN'S DREAM PEMBE TAROT DESTESİ Tarot destesi dünyaca ünlü ressam Pamela Colman Smith tarafından 1900'lü yılların başında çizilmiş 78 sanat eserinin birleşiminden oluşan bir majör ve minör arcana tarot destesidir. Regin Collective yorumuyla tekrar tasarlanan bu deste ..
224,90TL
Regin Colmans Dream Tarot dünyaca ünlü ressam Pamela Colman Smith tarafından 1900 lü yılların başında çizilmiş 78 sanat eserinin birleşiminden oluşan bir majör ve minör arcana tarot destesidir. Regin Collective yorumuyla tekrar tasarlanan bu deste eşsiz bir koleksiyon ürünü halin..
224,90TL
REGIN ELDER FUTHARK RUNE KEHANETI ve RUNE KARTLARI Eski Kuzey Avrupa'nın mistik sembollerinden oluşan Elder Furthark runik alfabesi, binlerce yıldır bilgelik, kehanet ve spiritüel rehberlik arayışında kullanılmıştır. Bu esrarengiz sembollerin anlamlarını çözmek size geçmişin s..
249,90TL
REGIN Elder Futhark Rune Destesi 24 Karttan oluşan bir kehanet destesidir. Kadim Rünler M.Ö. 17000 yıldan bu yana  kehanet için kullanılmaya devam ediyor. Kadim Rünler Regin Collective yorumuyla 24 kartlık deste haline getirildi. Yanında derlemesi Regin Collective tarafında..
149,90TL
REGIN KOZMIK ZAMANLAMA TAROT KARTI Regin Kozmik Zamanlama Tarot dünyaca ünlü ressam Pamela Colman Smith tarafından 1900'lü yılların başında çizilmiş 78 sanat eserinin birleşiminden oluşan bir majör ve minör arcana tarot destesidir. Regin Collective yorumuyla tekrar tasarlanan ..
174,90TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 36 (2 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.