Menu
Your Cart

Tarot

Tarot Kartları
Trend Stoklar tükendi
KS Games Tarot Kartları ve KitapçıkKutu içeriğinde geleneksel Tarot'un 78 kartı ve bu kartları yorumlamakta yardımcı olacak Tarot Kitabı mevcuttur.Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca psikolojik karakterin maneviyat yada ruhumuzun farklı ..
149,90TL
78 Adet Tarot DestesiTarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir.Geçmişi ve geleceği, hiçbirimiz değiştiremeyiz. Fakat kartlara verdiğimiz enerji sayesinde, danı..
149,90TL
Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir. Geçmişi ve geleceği, hiçbirimiz değiştiremeyiz. Fakat kartlara verdiğimiz enerji sayesinde, danıştığımız sorulara al..
149,90TL
Ahşap kutu içerisinde geleneksel 78 adet tarot kartı ve kartları yorumlamakta yardımcı olacak Tarot kitabı mevcuttur. Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca psikolojik karakterin maneviyat yada ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir. G..
299,90TL
JoJo's Bizarre Adventure Tarot Kartları
Stoklar tükendi
JoJo's Bizarre Adventure animesindeki cosplay tarot kartları. İçeriği; 31 Karttan oluşmaktadır 22 Tarot kartı 9 Mısır tanrısı kartı şeklindedir Animedekiyle aynıdır. Kaliteli malzemeden yapılmıştır. Parlak yüzey  sayesinde karıştırması kolay ve akıcıdır. Hedi..
174,90TL
Kutu içerisinde 79 adet Regin Tarot Kartı ve 1 adet eement tanımlama kartı bulunmaktadır. Sadece 79 Tarot kartı , özel tasarım kutu ile birlikte gönderilir. Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kart ölçüsü 11.5 x 6.7 cmdir. Tarot destesi koleksiy..
174,90TL
Regin Black & White Tarot dünyaca ünlü ressam Pamela Colman Smith tarafından 1900 lü yılların başında çizilmiş 78 sanat eserinin birleşiminden oluşan bir majör ve minör arcana tarot destesidir. Regin Collective yorumuyla tekrar tasarlanan bu deste eşsiz bir koleksiyon ürünü halin..
174,90TL
Regin Black & Gold Tarot dünyaca ünlü ressam Pamela Colman Smith tarafından 1900 lü yılların başında çizilmiş 78 sanat eserinin birleşiminden oluşan bir majör ve minör arcana tarot destesidir. Regin Collective yorumuyla tekrar tasarlanan bu deste eşsiz bir koleksiyon ürünü haline..
174,90TL
Regin Colmans Dream Tarot dünyaca ünlü ressam Pamela Colman Smith tarafından 1900 lü yılların başında çizilmiş 78 sanat eserinin birleşiminden oluşan bir majör ve minör arcana tarot destesidir. Regin Collective yorumuyla tekrar tasarlanan bu deste eşsiz bir koleksiyon ürünü halin..
174,90TL
REGIN Elder Futhark Rune Destesi 24 Karttan oluşan bir kehanet destesidir. Kadim Rünler M.Ö. 17000 yıldan bu yana  kehanet için kullanılmaya devam ediyor. Kadim Rünler Regin Collective yorumuyla 24 kartlık deste haline getirildi. Yanında derlemesi Regin Collective tarafında..
124,90TL
İkiz Alev Gerçekleri, bu deste, harika ama zorlu aşk yolculuğunun ne hakkında olduğuna dair size netlik kazandırmak için İkiz Alevinizden gelen gerçekler, mesajlar ve tavsiyelerden oluşan 40 kartlık bir destedir.  Bu kartlar, ilişkinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için ..
124,90TL
78 Kartlı Regin Mini Rainbow Tarot Destesi sürekli yanınızda taşıyabilmeniz için özel tasarlandı. İlk olarak 1909'da yayınlanan Rider Tarot destesi dünyanın en popüler destelerinden biridir. Ustalar, yeni başlayanlar ve aradaki herkes için mükemmeldir.  Klasik RW Tarot, Reg..
99,90TL
Doğanın maneviyatı ile ilgilenenler için ağaçlar her zaman bilgelik taşımış ve kutsal sayılmıştır. Her Ogham sembolü, adını Kelt mitolojisinden ve mecazi ağaç anlamlarından alır. Ogham'lar sembolizm ve ruhsal sihirle doludur ve anlamları birçiok farklı mesaj içerebilir. Onları yı..
124,90TL
Regin Witch's Runes Deste ( Cadı Runeleri Seti ) Witches' Runes 21. yy da kullanılmaya başlanmış modern bir kehanet biçimidir. Regin Collective yorumuyla tekrar tasarlanan bu set deste haline getirildi. Set 14 Rune kartı içerir. Bu yüzden hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz...
124,90TL
Regin Yes / No Tarot herhangi özel bir sorunuz için yanıtlar içeren 40 kartlık bir cevap destesidir. Sürekli yanınızda taşıyabilmeniz için özel tasarlandı.Bu desteyi tek başına ya da tarot açılımlarınızda yardımcı olarak kullanabilirsiniz. Kartlar tekrar içermez 40 kart 40 ..
124,90TL
78 adet Tarot kartıyla ücretsiz verilen kitapta en yaygın tarot okuma yöntemi olan 'Kelt Haçı Açılış Tekniği'nin ayrıntılarını bulacaksınız. Kartların anlamlarını açılış sırasına göre ne ifade ettiklerini göreceksiniz. Özel ağaç kutu ambalajıyla uzun zaman muhafaza edebil..
249,90TL
Aylin Denker bütün ustalara ve emektarlara saygıyla Yeşilçam Tarot’u sunar.Tarot destesinde bulunan 78 kartı, anlamlarına sadık kalarak, belleğimize kazınmış Yeşilçam karakterleriyle yeniden yarattık.Gönlümüzün sultanları, taçsız krallar, avanaklar, soysuzlar, hababamlar, kabaday..
139,90TL
Kendi özel tasarım kutusu içerisinde Geleneksel 78 adet Tarot kartı ve kartları yorumlamakta yardımcı olacak Tarot kitabı mevcuttur. Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca psikolojik karakterin maneviyat yada ruhumuzun farklı kısımlarının t..
249,90TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.