Menu
Your Cart

Tarot

KS Games Tarot Kartları ve KitapçıkKutu içeriğinde geleneksel Tarot'un 78 kartı ve bu kartları yorumlamakta yardımcı olacak Tarot Kitabı mevcuttur.Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca psikolojik karakterin maneviyat yada ruhumuzun farklı ..
149,90TL
78 Adet Tarot DestesiTarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir.Geçmişi ve geleceği, hiçbirimiz değiştiremeyiz. Fakat kartlara verdiğimiz enerji sayesinde, danı..
149,90TL
Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir. Geçmişi ve geleceği, hiçbirimiz değiştiremeyiz. Fakat kartlara verdiğimiz enerji sayesinde, danıştığımız sorulara al..
149,90TL
Ahşap kutu içerisinde geleneksel 78 adet tarot kartı ve kartları yorumlamakta yardımcı olacak Tarot kitabı mevcuttur. Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca psikolojik karakterin maneviyat yada ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir. G..
299,90TL
78 adet Tarot kartıyla ücretsiz verilen kitapta en yaygın tarot okuma yöntemi olan 'Kelt Haçı Açılış Tekniği'nin ayrıntılarını bulacaksınız. Kartların anlamlarını açılış sırasına göre ne ifade ettiklerini göreceksiniz. Özel ağaç kutu ambalajıyla uzun zaman muhafaza edebil..
199,90TL
Aylin Denker bütün ustalara ve emektarlara saygıyla Yeşilçam Tarot’u sunar.Tarot destesinde bulunan 78 kartı, anlamlarına sadık kalarak, belleğimize kazınmış Yeşilçam karakterleriyle yeniden yarattık.Gönlümüzün sultanları, taçsız krallar, avanaklar, soysuzlar, hababamlar, kabaday..
139,90TL
Kendi özel tasarım kutusu içerisinde Geleneksel 78 adet Tarot kartı ve kartları yorumlamakta yardımcı olacak Tarot kitabı mevcuttur. Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca psikolojik karakterin maneviyat yada ruhumuzun farklı kısımlarının t..
149,90TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.