Menu
Your Cart

Elektronik

Ağaç Groot Hoparlör. Groot, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen, dünya dışı, bilinçli, ağaç benzeri bir uzaylı karakterdir. Groot, Marvel Sinema Evreninde Guardians of Galaxy ve Avengers serilerinde yeraldı. Ahşabı yemek olarak emebilir ve yenilenme..
399,90TL
Iron man 64 GB USB Bellek
Stoklar tükendi
Özel tasarım Iron man ışıklı 64GB USB flash bellek.Iron Man (Demir Adam), Marvel Comics tarafından yayımlanan çizgi romanlarda görülen kurgusal karakter. Gerçek isminin Anthony Edward Stark olmasına karşın daha çok Tony Stark olarak tanınmaktadır. Çizgi roman tarihi boyunca Iron ..
114,90TL
Android ve IOS uyumlu kablosuz, ışıklı, şarjlı, FM radyolu Iron Man Bluetooth Speaker Hoparlör.Özellikler:AUX, Wireless, BluetoothMalzeme: Aliminyum, Plastik Boyutlar: 70*112*90 mm Kanal: 2.0Bluetooth versiyonu: Bluetooth v4.1 Çıkış gücü: 3W Bluetooth mesafesi: 10 metre Frekans a..
499,90TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.