Menu
Your Cart

Anime / Manga

Demon Slayer Kimetsu No Yaiba Gyomei Himejima FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 18 cm’dir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. ..
799,90TL
Demon Slayer Kimetsu No Yaiba Kamado Nezuko Moon FigürüDemon Slayer severlere müjde!Kimetsu No Yaiba figürlerini kendinize ya da sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Çok özel bir hediye olacaktır. Evinizin en özel köşesinde ya da aracınızda dahi sergileyebilirsiniz. Anime severl..
2.749,90TL
Demon Slayer Kimetsu No Yaiba Kamado Tanjiro Hinokami Kagura FigürDemon Slayer severlere müjde!Demon Slayer figürlerini kendinize ya da sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Çok özel bir hediye olacaktır. Evinizin en özel köşesinde ya da aracınızda dahi sergileyebilirsiniz. Anime..
2.499,90TL
Demon Slayer Kimetsu No Yaiba Kanroji Mitsuri FigürüDemon Slayer severlere müjde!Kimetsu No Yaiba figürlerini kendinize ya da sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Çok özel bir hediye olacaktır. Evinizin en özel köşesinde ya da aracınızda dahi sergileyebilirsiniz. Anime..
2.749,90TL
Demon Slayer Kimetsu No Yaiba Tanjiro Face FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 11 cm’dir.Değiştirilebilir yüz ifadesi vardır.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unut..
799,90TL
Demon Slayer Kimetsu No Yaiba Tengen Uzui FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 16 cm’dir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Demon Slayer f..
699,90TL
Eren Yaeger Attack On Titan FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 17 cm’dir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye.  Attack On Titan figürlerini kend..
749,90TL
Hatake kakashi (Naruto) Figür32 cm iki farklı değiştirebilir gövdesiKendi orjinal kutusu ile Statü Figür.Kakashi Hatake başlarda güçsüz ve güvenilmez gibi görünmüştür. Ancak kendisi istisnai şekilde çok yetenekli bir ninja olup, 6 yaşında Chuunin rütbesine 13 yaşında ise Jounin r..
2.249,90TL
Jujutsu Kaisen Fushiguro Megumi Figür Jujutsu Kaisen severlere müjde! Jujutsu Kaisen figürlerini kendinize ya da sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Çok özel bir hediye olacaktır. Evinizin en özel köşesinde ya da aracınızda dahi sergileyebilirsiniz. Anime severlerin kolek..
3.249,90TL
Jujutsu Kaisen Itadori Yuji Yumruk FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 12 cm’dir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Jujutsu Kaisen figürlerini..
899,90TL
Levi Ackerman (Attack on titan) FigürBoy:18 cmKendi orjinal kutusunda Statü FigürLevi, Yeraltında çalışan bir hayat kadını olan Kuchel Ackerman’ın oğludur. Müşterilerinden biri tarafından hamile bırakılmış ve bir süre sonra Levi’a sahip olmuştur. Kenny Ackerman şehre ziyaretinde ..
1.499,90TL
Taktığın anda kombinlerine bambaşka bir hava katacak. Sevdiklerinize hediye etmek için de eşsiz ve herkesin beğenisini kazanacak bir üründür. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur. Unisex kullanım için uygundur. Çift olarak gönderilmektedir. ..
44,90TL
Taktığın anda kombinlerine bambaşka bir hava katacak. Sevdiklerinize hediye etmek için de eşsiz ve herkesin beğenisini kazanacak bir üründür. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur. Unisex kullanım için uygundur. Çift olarak gönderilmektedir.Ya..
44,90TL
Naruto Sannin Jiraiya FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 18 cm’dir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Naruto figürlerini kendinize ya da sevd..
699,90TL
Naruto Siyah Deri Eldiven
Stoklar tükendi
Naruto Siyah Deri EldivenDeri. Unisex''tir. Soğuk kış günlerinde ellerinizi hem sıcak tutacak hem de tarzınızın fark edilmesini sağlayacak bir üründür. Standart bedendir.Türkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı!Umumi Hıfzısıhha Kanunu gereği kişisel kullanıma ait ürünlerde de..
74,90TL
Taktığın anda kombinlerine bambaşka bir hava katacak. Sevdiklerinize hediye etmek için de eşsiz ve herkesin beğenisini kazanacak bir üründür. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur. Unisex kullanım için uygundur. Çift olarak gönderilmektedir.Ya..
44,90TL
Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu Rem Sandalye Pijamalı Figür Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu ya da Re:Zero Başka bir dünyada yeni bir yaşam Natsuki Subaru isimli bir lise öğrencisi marketten çıktıktan sonra aniden kendini fantastik bir evrenin içerisinde bulur. Ejde..
899,90TL
Malzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 8-10 cm.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Naruto figürlerini kendinize ya da sevdiklerinize armağan edebilirsi..
274,90TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 298 (17 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.