Menu
Your Cart

Kalem

Çiçek tasarım 6 renk jel tükenmez kalem. İnce uçlu jel tükenmez kalem. Paket içeriğinde 6 adet renk mevcuttur. Kalem Boyutu: 15.5 cm. Kalem Renkleri: Siyah, Yeşil, Mavi, Lacivert, Kırmızı ve Turuncu. Paket İçeriği: 6 jel kalem ve şeffaf özel kutusu. Türkiye'nin her yerine aynı gü..
44,90TL
Death Note animesinde Kira'nın kullandığı defter. İlk sayfalarında açıklama kısmı vardır defterin kurallarını anlatmaktadır.Diğer kalan sayfaları çizgili ve boştur.Paket İçeriği: Siyah Sentetik Deri Kaplama Defter ve Tüy. Tüy Boyutu: 21x15 cm. Tüy'ü ile birlikte gönderim yapılaca..
99,90TL
Galaksi tasarım 6 renk jel tükenmez kalem. İnce uçlu jel tükenmez kalem. Paket içeriğinde 6 adet renk mevcuttur. Kalem Boyutu: 15 cm. Kalem Renkleri: Siyah, Yeşil, Mavi, Lacivert, Kırmızı ve Turuncu. Paket İçeriği: 6 jel kalem ve şeffaf özel kutusu. Yazma noktası: 0.5mm.Gövde mal..
39,90TL
Özel Büyü Kalemi Serisi. Bir Set 5 Kalemden Oluşmaktadır. Büyüler: Expelliarmus Accio Reparo Herbicivus Lumos Ürünlerimiz orjinal, Warner Bros. lisanslı ürünlerdir...
74,90TL
Puantiye Desenli 6 Renk Jel Tükenmez Kalem. Paket içeriğinde 6 adet farklı renkte ince uçlu jel tükenmez kalem bulunmaktadır. Paket İçeriği: 6 jel kalem ve şeffaf özel kutusu. Kalem Renkleri: Siyah, Yeşil, Mavi, Lacivert, Kırmızı ve Turuncu. Kalem Uzunluğu: 15,5 cm. Türkiye'nin h..
59,90TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.