Menu
Your Cart

Lamba

Gecelerinizi aydınlatması dileğiyle iki parçadan oluşan atlıkarınca desenli ışıklı cam küre 3D teknolojisiyle özenle üretilmiştir. Dekoratiftir ve yer kaplamaz. Karanlık bir ortamda açmanız önerilir. Malzemesi dayanıklı kristaldir, kolay kırılmaz. Alt haznede yer alan iki adet LE..
174,90TL
3 Boyutlu ay şeklinde, portatif, pratik kurulumlu, kaliteli, büyük boy gece lambası. 3 adet saat pili ile çalışır. Pilleri içinde gönderilecek. 19 cm çapındadır. İade yahut değişim için gönderilen ürünler paket içeriği eksiksiz ve faturalı şekilde gönderilmelidir. Aksi halde kabu..
349,90TL
Gecelerinizi aydınlatması dileğiyle iki parçadan oluşan aya tırmanan astronot desenli pilli ışıklı cam küre 3D teknolojisiyle özenle üretilmiştir. Dekoratiftir ve yer kaplamaz. Karanlık bir ortamda açmanız önerilir. Malzemesi dayanıklı kristaldir, kolay kırılmaz. Alt haznede yer ..
174,90TL
Gecelerinizi aydınlatması dileğiyle iki parçadan oluşan dört yapraklı yonca desenli ışıklı cam küre 3D teknolojisiyle özenle üretilmiştir. Dekoratiftir ve yer kaplamaz. Karanlık bir ortamda açmanız önerilir. Malzemesi dayanıklı kristaldir, kolay kırılmaz. Alt haznede yer alan iki..
174,90TL
Gecelerinizi aydınlatması dileğiyle iki parçadan oluşan geyik desenli ışıklı cam küre 3D teknolojisiyle özenle üretilmiştir. Dekoratiftir ve yer kaplamaz. Karanlık bir ortamda açmanız önerilir. Malzemesi dayanıklı kristaldir, kolay kırılmaz. Alt haznede yer alan iki adet LED ..
174,90TL
Gecelerinizi aydınlatması dileğiyle iki parçadan oluşan Harry Potter desenli ışıklı cam küre 3D teknolojisiyle özenle üretilmiştir. Dekoratiftir ve yer kaplamaz. Karanlık bir ortamda açmanız önerilir. Malzemesi dayanıklı kristaldir, kolay kırılmaz. Alt haznede yer alan iki adet L..
174,90TL
Gecelerinizi aydınlatması dileğiyle iki parçadan oluşan Hogwarts desenli ışıklı cam küre 3D teknolojisiyle özenle üretilmiştir. Dekoratiftir ve yer kaplamaz. Karanlık bir ortamda açmanız önerilir. Malzemesi dayanıklı kristaldir, kolay kırılmaz. Alt haznede yer alan iki adet LED o..
174,90TL
Gecelerinizi aydınlatması dileğiyle iki parçadan oluşan Küçük Prens desenli ışıklı cam küre 3D teknolojisiyle özenle üretilmiştir. Dekoratiftir ve yer kaplamaz. Karanlık bir ortamda açmanız önerilir. Malzemesi dayanıklı kristaldir, kolay kırılmaz. Alt haznede yer alan iki adet LE..
174,90TL
LightSpace Kristal Cam Küre Samanyolu Led Lamba
Stoklar tükendi
Gecelerinizi aydınlatması dileğiyle iki parçadan oluşan Samanyolu Galaksi görüntülü ışıklı cam küre 3D teknolojisiyle özenle üretilmiştir. Dekoratiftir ve yer kaplamaz. Karanlik bir ortamda açmanız önerilir. Malzemesi dayanıklı kristaldir, kolay kırılmaz. Alt haznede yer alan i..
174,90TL
Rainbow Gökküşağı Led Lamba.2 adet kalem pille çalışır. Boyut: 30x15 cm...
39,90TL
3 Boyutlu Portatif Ay ve Galaksi Gece Lambası. Tahta ayaklı, pratik kurulumlu, renk değiştiren, şarjlı dekoratif standlı, 15cm boyutunda, kaliteli gece lambası. Paket İçeriği: 1 Adet 3D Ay Gece Lambası 1 Adet Ahşap Stand 3 Adet Saat Pili 3 adet saat pili ile çalışır. Pilleri İçer..
349,90TL
Gecelerinizi aydınlatması dileğiyle iki parçadan oluşan samanyolu galaksi pilli renk değiştiren ışıklı cam küre 3D teknolojisiyle özenle üretilmiştir. Dekoratiftir ve yer kaplamaz. Karanlik bir ortamda açmanız önerilir. Malzemesi dayanıklı kristaldir, kolay kırılmaz. Alt hazne..
174,90TL
Orjinal kutusunda, ahşap standlı, USB kablolu, şarjlı, dokunmatik Satürn lamba. İster odanıza renk katın, isterseniz sevdiğinize unutulmayacak bir hediye olarak verin. İade yahut değişim için gönderilen ürünler paket içeriği eksiksiz ve faturalı şekilde gönderilmedir. Aksi halde..
399,90TL
Gecelerinizi aydınlatması dileğiyle iki parçadan oluşan Satürn ve kız desenli pilli ışıklı cam küre 3D teknolojisiyle özenle üretilmiştir. Dekoratiftir ve yer kaplamaz. Karanlik bir ortamda açmanız önerilir. Malzemesi dayanıklı kristaldir, kolay kırılmaz. Alt haznede yer alan ..
174,90TL
Açık havada yıldızlara bakarak uyumayı seven biriyseniz tam size göre bir ürün. Yıldızları odanızın içine getiriyoruz. İster pil ile, ister USB kablosu ile her yerde kullanabilirsiniz. Boyut: 9x12 cm. Türkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı! İade yahut değişimlerde ürün hasa..
199,90TL
Tesla Bobini Işıklı Küre
Stoklar tükendi
Ürün 23 x 13 cm ebatlarındadır.Plazma küresi nedir? (Tesla Küresi)Plazma küresi düşük basınçlı özel cam küredir. Çalıştırıldığında, içindeki gaz elektromanyetik olarak uyarılır ve gaz karışımına göre belirlenen reklerde rastlantısal ışımalar meydana gelir.Plazma Küresi düşük bası..
224,90TL
  Şimdi kalp şeklindeki ışığımızın rahatlatıcı ışıltısıyla kendinizi ve sevdiklerinizi şımartın. LED ışığı, 16 farklı renk ile rahatlatıcı bir gece ya da romantik bir tarih için mükemmel bir ambiyans yaratır.   Dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Sadece eviniz değil iş ..
349,90TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.