Menu
Your Cart

Kravat

Gryffindor Öğrenci Kravatı, Gryffindor öğrencilerine özel olarak üretilmiştir. Hogwarts’da ders esnalarında öğrencilerin forma üzerine takması mecburidir. Binalarından puan kaybetmemeleri için formanızdan eksik etmemeniz tavsiye edilir.Resmi lisanslı üründür. Orijinal film replik..
224,90TL 324,90TL
Hufflepuff Öğrenci Kravatı, Hufflepuff öğrencilerine özel olarak üretilmiştir. Hogwarts’da ders esnalarında öğrencilerin forma üzerine takması mecburidir. Binalarından puan kaybetmemeleri için formanızdan eksik etmemeniz tavsiye edilir.Resmi lisanslı üründür. Orijinal film replik..
224,90TL 324,90TL
Orjinal Lisanslı Harry Potter Ravenclaw Öğrenci KravatıRavenclaw Öğrenci Kravatı, Ravenclaw öğrencilerine özel olarak üretilmiştir. Hogwarts’da ders esnalarında öğrencilerin forma üzerine takması mecburidir. Binalarından puan kaybetmemeleri için formanızdan eksik etmemeniz tavsiy..
224,90TL 324,90TL
Slytherin Öğrenci Kravatı, Slytherin öğrencilerine özel olarak üretilmiştir. Hogwarts’da ders esnalarında öğrencilerin forma üzerine takması mecburidir. Binalarından puan kaybetmemeleri için formanızdan eksik etmemeniz tavsiye edilir. Özellikle Snape’in derslerinde dikkat edin! R..
224,90TL 324,90TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.