Menu
Your Cart

Aksiyon Figürü

Hatake kakashi (Naruto) Figür32 cm iki farklı değiştirebilir gövdesiKendi orjinal kutusu ile Statü Figür.Kakashi Hatake başlarda güçsüz ve güvenilmez gibi görünmüştür. Ancak kendisi istisnai şekilde çok yetenekli bir ninja olup, 6 yaşında Chuunin rütbesine 13 yaşında ise Jounin r..
1.199,90TL
Levi Ackerman (Attack on titan) Figür
Stoklar tükendi
Levi Ackerman (Attack on titan) FigürBoy:18 cmKendi orjinal kutusunda Statü FigürLevi, Yeraltında çalışan bir hayat kadını olan Kuchel Ackerman’ın oğludur. Müşterilerinden biri tarafından hamile bırakılmış ve bir süre sonra Levi’a sahip olmuştur. Kenny Ackerman şehre ziyaretinde ..
949,90TL
Malzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 8-10 cm.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Naruto figürlerini kendinize ya da sevdiklerinize armağan edebilirsi..
149,90TL
Action Figure Stand sayesinde 6 inç figürlerinizi sergileyebilirsiniz. Paket içeriğinde kurulum görseli yer almaktadır. Kendi özel kutusunda gönderilecektir...
74,90TL
Ağaç Groot Pop Figür. Koleksiyonunuza katmak isteyeceğiniz çok güzel bir ürün. Boyun kısmı yaylıdır. Boyut: 12cm. Aynı gün ücretsiz kargo.Groot, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen, dünya dışı, bilinçli, ağaç benzeri bir uzaylı karakterdir. Groot, Marvel ..
79,90TL
Malzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 21 cmdir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Jujutsu Kaisen figürlerini kendinize ya da sevdiklerinize armağan e..
349,90TL
Malzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 14.5-15.5 cmdir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Naruto figürlerini kendinize ya da sevdiklerinize armağan..
249,90TL
Anime Naruto 6'lı Figür SetSevilen anime Naruto'nun karakterlerinden oluşan chibi  figür setidirFigürlerin boyutları 7 cm'dir. Malzemesi  PVC'dir.Naruto figürlerini kendinize ya da sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Çok özel bir hediye olacaktır. Evinizin e..
549,90TL
Malzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 10 cm’dir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye.  Atack On Titan figürlerini kendinize ya da sevdiklerinize ..
149,90TL
Attack On Titan Eren Jaeger FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 10 cm’dir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye.  Attack On Titan figürleri..
149,90TL
Malzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 20 cm’dir.Ürün kutuludur.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye.  Atack On Titan figürlerini kendinize ya da ..
1.399,90TL
Attack On Titan Levi FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 10 cm’dir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye.  Atack On Titan figürlerini kendi..
149,90TL
Attack On Titan Levi Temizlik FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 10 cm’dir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye.  Atack On Titan figürler..
149,90TL
Avengers Marvel Doctor Strange Figür
Stoklar tükendi
Avengers'ın yüce büyücüsü, Doctor Strange figürü. Boyut: Yaklaşık 13 cm. Malzeme: PVC...
149,90TL
Avengers Marvel Hulk FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 13 x 13.5 cm.En sevdiğiniz Marvel figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Marvel figürlerini kendini..
299,90TL
Marvel - Avengers Karakteri, takımın teknoloji uzmanı Iron Man figürü. Boyut: Yaklaşık 12 cm. Malzeme: PVC. Iron Man (Demir Adam), Marvel Comics tarafından yayımlanan çizgi romanlarda görülen kurgusal karakter. Gerçek isminin Anthony Edward Stark olmasına karşın daha çok Tony Sta..
199,90TL
Avengers Marvel Iron Spiderman FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 18 cm.En sevdiğiniz Marvel figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Marvel figürlerini kend..
899,90TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 169 (10 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.