Menu
Your Cart

Figür

Hatake kakashi (Naruto) Figür32 cm iki farklı değiştirebilir gövdesiKendi orjinal kutusu ile Statü Figür.Kakashi Hatake başlarda güçsüz ve güvenilmez gibi görünmüştür. Ancak kendisi istisnai şekilde çok yetenekli bir ninja olup, 6 yaşında Chuunin rütbesine 13 yaşında ise Jounin r..
1.199,90TL
Levi Ackerman (Attack on titan) Figür
Stoklar tükendi
Levi Ackerman (Attack on titan) FigürBoy:18 cmKendi orjinal kutusunda Statü FigürLevi, Yeraltında çalışan bir hayat kadını olan Kuchel Ackerman’ın oğludur. Müşterilerinden biri tarafından hamile bırakılmış ve bir süre sonra Levi’a sahip olmuştur. Kenny Ackerman şehre ziyaretinde ..
949,90TL
Malzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 8-10 cm.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Naruto figürlerini kendinize ya da sevdiklerinize armağan edebilirsi..
149,90TL
Action Figure Stand sayesinde 6 inç figürlerinizi sergileyebilirsiniz. Paket içeriğinde kurulum görseli yer almaktadır. Kendi özel kutusunda gönderilecektir...
74,90TL
Ağaç Groot Anahtarlık. Groot, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen, dünya dışı, bilinçli, ağaç benzeri bir uzaylı karakterdir. Groot, Marvel Sinema Evreninde Guardians of Galaxy ve Avengers serilerinde yeraldı. Ahşabı yemek olarak emebilir ve yenilen..
49,90TL
Ağaç Groot Hoparlör. Groot, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen, dünya dışı, bilinçli, ağaç benzeri bir uzaylı karakterdir. Groot, Marvel Sinema Evreninde Guardians of Galaxy ve Avengers serilerinde yeraldı. Ahşabı yemek olarak emebilir ve yenilenme..
349,90TL
Ağaç Groot Pop Figür. Koleksiyonunuza katmak isteyeceğiniz çok güzel bir ürün. Boyun kısmı yaylıdır. Boyut: 12cm. Aynı gün ücretsiz kargo.Groot, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi romanlarda görünen, dünya dışı, bilinçli, ağaç benzeri bir uzaylı karakterdir. Groot, Marvel ..
79,90TL
Malzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 21 cmdir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Jujutsu Kaisen figürlerini kendinize ya da sevdiklerinize armağan e..
349,90TL
Malzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 14.5-15.5 cmdir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Naruto figürlerini kendinize ya da sevdiklerinize armağan..
249,90TL
Anime Naruto 6'lı Figür SetSevilen anime Naruto'nun karakterlerinden oluşan chibi  figür setidirFigürlerin boyutları 7 cm'dir. Malzemesi  PVC'dir.Naruto figürlerini kendinize ya da sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Çok özel bir hediye olacaktır. Evinizin e..
549,90TL
Anime severlerin favorilerinden Attack on Titan animesindeki Armin Alert karakterinin anahtarlığı hafif ve taşıması kolaydır.Tam Yükseklik: 13.5 cmAnahtarlık Ucu Yükselik: 8 cmMateryal: SilikonRenk: Çok RenkliEsnek ve yumuşaktır. Çift taraflı aynı baskı vardır..
49,90TL
Malzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 10 cm’dir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye.  Atack On Titan figürlerini kendinize ya da sevdiklerinize ..
149,90TL
Attack On Titan Eren Jaeger FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 10 cm’dir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye.  Attack On Titan figürleri..
149,90TL
Malzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 20 cm’dir.Ürün kutuludur.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye.  Atack On Titan figürlerini kendinize ya da ..
1.399,90TL
Attack on Titan Levi Ahşap Figür
Stoklar tükendi
En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye. Attack on Titan Levi Ahşap Figür ahşaptan üretilmiştir. Çift taraf baskılıdır. Bu yüzden hem ön hem arkadan çok şık ve dekoratif bir görüntüye sahiptir. Yüks..
34,90TL
Attack On Titan Levi FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 10 cm’dir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye.  Atack On Titan figürlerini kendi..
149,90TL
Anime severlerin favorilerinden Attack on Titan animesindeki Levi karakterinin anahtarlığı hafif ve taşıması kolaydır.Tam Yükseklik: 13.5 cmAnahtarlık Ucu Yükselik: 8 cmMateryal: SilikonRenk: Çok RenkliEsnek ve yumuşaktır. Çift taraflı aynı baskı vardır.Anime 845 y..
49,90TL
Attack On Titan Levi Temizlik FigürMalzeme: Yüksek Kalite PVC.Yüksek detay ve işçilik kalitesi.Ürün boyutu ortalama 10 cm’dir.En sevdiğiniz anime figür istediğiniz her an gözünüzün önünde olsun. İster kendine, ister arkadaşına unutulmaz bir hediye.  Atack On Titan figürler..
149,90TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 264 (15 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.