Menu
Your Cart

Naruto Hokage Pelerini

Naruto Hokage Pelerini
Stoklar tükendi
Naruto Hokage Pelerini
  • Stok Durumu: Stoklar tükendi
  • Ürün Kodu: KMI-LPI-4567
Ürün Görüntüleme: 19102

Ayıplı/Kusurlu ürünler harici; Ürün iadelerinde kargo müşteriye aittir.

299,90TL

Naruto Shippuuden animesinde en çok sevilen karakterlerden olan Yondaime Hokage Minato'nun üzerinden çıkartmadığı cosplay eşya olan hokage pelerinidi

Naruto Shippuuden animesinde Akatsuki adındaki grubun tüm üyelerinde bulunan, üzerinde kırmızı bulut simgesi olan hokage pelerini.

Malzeme: Pamuk + Polyester

En 58x98

Hokage (暁, kelime anlamıyla "şafak" veya "tan vakti") alışılıgelmiş gizli köyler sisteminin dışında varolmuş bir grup 'shinobi'.

Uhiha Itachi (うちはイタチ), Konoha Köyünde yetişmiş serideki en güçlü ninjalardan biridir. Mangekyou Sharingan uyandırabilmiş, savaş ve dövüş zekası üst düzey, S-Sınıfı bir ninjadır. Mangekyou Sharingan'ın 3 büyük jutsusu Amaterasu, Tsukuyomi ve Susano'yu uyandırmıştır ve üçünü de ustalık derecesinde kullanabilmektedir. Aynı zamanda Uchiha Sasuke'nin ağabeyidir.

Naruto (ナルト Naruto), Japon manga sanatçısı Masaşi Kişimoto tarafından yazılan ve çizilen, sonradan animeye de uyarlanmış bir manga serisidir. Diğer insanlar tarafından kabul görmek isteyen genç ninja Naruto Uzumaki'nin maceralarını anlatır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.