Menu
Your Cart

Kakegurui Cat Rozet Kolye

Kakegurui Cat Rozet Kolye
Stoklar tükendi
Kakegurui Cat Rozet Kolye
  • Stok Durumu: Stoklar tükendi
  • Ürün Kodu: KLY-KKG-0019
Ürün Görüntüleme: 4624

Ayıplı/Kusurlu ürünler harici; Ürün iadelerinde kargo müşteriye aittir.

124,90TL
Etiketler: Kakegurui , kolye , Cat Rozet , anime , manga , doggy , kitty

Ürün Detayı:

- Renk: Siyah - Gümüş Rengi

- Zincir Boyutu: 70 cm

- Kolye Ucu : 7x3 cm

- Materyal :   Çelik

Zincir Tipi: Bağlantı zinciri

Kakegurui, Homura Kawamoto tarafından yazılan bir manga serisidir. Hyakkaou Özel Akademisi'nde ve öğrenci konseyi arasında gelecekteki birçok lider ve profesyonel ile geçmektedir. Ancak, bu okuldaki öğrenci hiyerarşisi akademik performans veya atletik yeteneklerle değil, kumarla belirlenmektedir. Öğrenciler, öğrencilerin dersten sonra servetlerini birbirlerine karşı serbestçe oynadıkları karmaşık bir kumar sistemini körükleyen öğrenci konseyine parasal katkıları ile derecelendirilir. Kazananlar popülerlik, prestij ve bağlantılar kazanırken, kaybedip borç altına düşenler, öğrenci evinin geri kalanının kaprislerine "ev hayvanları" kölesi olurlar, cinsiyete bağlı olarak "Doggy" veya "Kitty" olarak adlandırılırlar ve boyunlarına takılan yaka benzeri bir etiketle tanımlanırlar. 

Ürününüz havalı ambalajlarla özenle paketlenir, adresinize sağlam ve güvenle gelir.

Türkiye'nin her yerine hızlı kargo imkânı!

Umumi Hıfzısıhha Kanunu gereği kişisel kullanıma ait ürünlerde değişim yahut iade yapılmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ürün değişim ve iadelerinde paket içeriği eksiksiz, ürün kullanılmamış ve herhangi bir deformasyon olmamış şekilde, tarafımıza ulaşması gerekmektedir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.