Menu
Your Cart

Haç

Çift Halkalı Haç Küpe
Stoklar tükendi
Çift Halkalı Haç KüpePiercinglerde kullanılan birinci kalite cerrahi çelikten üretilmiştir. Paslanma, kararma ve solma yapmaz.Gümüş renginde. Küpenin yukardaki 2. halka kısmı sıkıştırmalıdır.Güvenle kullanabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı!Um..
34,90TL
Eskitme Haç Kolye
Stoklar tükendi
Tarzınızı yansıtacak siyah işlemeli özel tasarım eskitme haç kole. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur.Boyut;Kolye ucu; 5x3 cm Zincir uzunluğu: 65 cmTürkiye'nin her yerine hızlı kargo imkânı!Umumi Hıfzısıhha Kanunu gereği kişisel kullanıma a..
39,90TL
Hac Gümüş Rengi Küpe
Stoklar tükendi
Hac Gümüş Rengi KüpePiercinglerde kullanılan birinci kalite cerrahi çelikten üretilmiştir. Paslanma, kararma ve solma yapmaz.Gümüş renginde. Küpenin yukardaki 2. halka kısmı sıkıştırmalıdır.Güvenle kullanabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı!Umu..
34,90TL
Haç Gümüş Renkli KolyeTarzınızı yansıtacak siyah işlemeli özel tasarım eskitme haç kole. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur.Boyut;Kolye ucu; 5x3 cmZincir uzunluğu: 65 cmTürkiye'nin her yerine hızlı kargo imkânı!Umumi Hıfzısıhha Kanunu gereğ..
39,90TL
Hac İsa küpe
Stoklar tükendi
Hac İsa küpePiercinglerde kullanılan birinci kalite cerrahi çelikten üretilmiştir. Paslanma, kararma ve solma yapmaz.Gümüş renginde. Küpenin yukardaki 2. halka kısmı sıkıştırmalıdır.Güvenle kullanabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı!Umumi Hıfzı..
34,90TL
Haç KüpePiercinglerde kullanılan birinci kalite cerrahi çelikten üretilmiştir. Paslanma, kararma ve solma yapmaz.Gümüş renginde. Küpenin yukardaki 2. halka kısmı sıkıştırmalıdır.Güvenle kullanabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı!Umumi Hıfzısıhh..
34,90TL
Hac Küpe Gümüş Rengi
Stoklar tükendi
Hac Küpe Gümüş RengiPiercinglerde kullanılan birinci kalite cerrahi çelikten üretilmiştir. Paslanma, kararma ve solma yapmaz.Gümüş renginde. Küpenin yukardaki 2. halka kısmı sıkıştırmalıdır.Güvenle kullanabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı!Umu..
29,90TL
İsa Haç Gümüş Rengi YüzükBoyutu ayarlanabilir.Malzeme: Metal Döküm.Kombinlerinize bambaşka bir hava katarak tamamlayacak. Kombinlerin en önemli özellikleri aksesuarlardır. Her aksesuar tarzınızı ve sizin stilinizi yansıtır. Havalı kombinlerinize dahil ederek özgün bir b..
39,90TL
Mini Haç KüpePiercinglerde kullanılan birinci kalite cerrahi çelikten üretilmiştir. Paslanma, kararma ve solma yapmaz.Gümüş renginde. Küpenin yukardaki 2. halka kısmı sıkıştırmalıdır.Güvenle kullanabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı!Umumi Hıfz..
34,90TL
Siyah Haç İsa YüzükBoyutu ayarlanabilir.Malzeme: Metal Döküm.Kombinlerinize bambaşka bir hava katarak tamamlayacak. Kombinlerin en önemli özellikleri aksesuarlardır. Her aksesuar tarzınızı ve sizin stilinizi yansıtır. Havalı kombinlerinize dahil ederek özgün bir biçimde..
39,90TL
Taşlı Haç Küpe
Stoklar tükendi
Taslı Haç KüpePiercinglerde kullanılan birinci kalite cerrahi çelikten üretilmiştir. Paslanma, kararma ve solma yapmaz.Gümüş renginde. Küpenin yukardaki 2. halka kısmı sıkıştırmalıdır.Güvenle kullanabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı!Umumi Hıf..
34,90TL
Bir Çift Paslanmaz Çelik Gümüş Rengi Haç Küpe
Stoklar tükendi
Bir çift (2 adet) özel tasarım, paslanmaz çelik, gümüş rengi haç kolye. Üst kulak ve tragus için kullanıma uygun. Sağlık önlemleri nedeni ile iade yahut değişim kesinlikle yoktur...
29,90TL
Taktığın anda kombinlerine bambaşka bir hava katacak. Sevdiklerinize hediye etmek için de eşsiz ve herkesin beğenisini kazanacak bir üründür. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur.  Unisex kullanım için uygundur. Yaklaşık Boyut: Kolye Zi..
49,90TL
Çelik Cross Haç Kolye
Stoklar tükendi
Taktığın anda kombinlerine bambaşka bir hava katacak. Sevdiklerinize hediye etmek için de eşsiz ve herkesin beğenisini kazanacak bir üründür. Birinci sınıf paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur.  Unisex kullanım için uygundur.Yaklaşık Bo..
79,90TL
Çift Haç Gümüş Rengi Küpe
Stoklar tükendi
Çift Haç Gümüş Rengi Küpe Piercinglerde kullanılan birinci kalite cerrahi çelikten üretilmiştir. Paslanma, kararma ve solma yapmaz.Gümüş renginde. Güvenle kullanabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine aynı gün kargo imkânı! Umumi Hıfzısıhha Kanunu gereği kişise..
34,90TL
Çift Halkalı Siyah Haç Küpe
Stoklar tükendi
Çift Halkalı Siyah Haç KüpePiercinglerde kullanılan birinci kalite cerrahi çelikten üretilmiştir. Paslanma, kararma ve solma yapmaz.Tek olarak gönderilmektedir. iki kulağa kullanmak için 2 adet sipariş verinizKüpenin yukardaki 2. halka kısmı sıkıştırmalıdır.Yaklaşık: Küpe ça..
34,90TL
Tarzınızı yansıtacak özel tasarım antik haç kolye. Her yaştan kullanıma uygundur.Renk: Gümüş eskitmeKolye Ucu Boyutu: 4x6 cmDüz Zincir 60cm Ürününüz havalı ambalajlarla özenle paketlenir, adresinize sağlam ve güvenle gelir.Umumi Hıfzısıhha Kanunu gereği kişisel kullanıma ait..
39,90TL
Taktığın anda kombinlerine bambaşka bir hava katacak. Sevdiklerinize hediye etmek için de eşsiz ve herkesin beğenisini kazanacak bir üründür. Birinci sınıf döküm malzemeden üretilmiştir. Her yaştan kullanıma uygundur.  Unisex kullanım için uygundur. Yaklaşık Boyut: Kolye Zi..
39,90TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 56 (4 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.