Menu
Your Cart

Kimono

Demon Slayer Giyu Tomioka Kimono Omuz genişliği 55 cm  Standart beden, kuşak mevcut Antik çağlardan beri ormanların gizlenmiş insan yiyen şeytanlarla dolu olduğu efsanesi süregelmiştir. Bu efsaneler yüzünden kasaba halkı geceleri asla dışarıya çıkmamaktadır. Efsaneye göre ..
449,90TL
Demon Slayer Karakter Tanjirou Nezuko Shinobu Cosplay Kimono Omuz genişliği 55 cm  Standart beden, kuşak mevcut Nezuko'nun karakteri, bir iblis kimliğinden dolayı Tanjiro'yu daha yenilikçi bir karakter haline getirmek için yaratıldı. Nezuko'ya verilen ilk kritik tepki, ..
449,90TL
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba kimono Omuz genişliği 55 cm  Standart beden, kuşak mevcut Antik çağlardan beri ormanların gizlenmiş insan yiyen şeytanlarla dolu olduğu efsanesi süregelmiştir. Bu efsaneler yüzünden kasaba halkı geceleri asla dışarıya çıkmamaktadır. Efsaney..
449,90TL
Kimetsu No Yaiba Tanjiro Kimono
Stoklar tükendi
Kimetsu No Yaiba Tanjiro Unisex Kimono Omuz genişliği 55 cm  Standart beden, kuşak mevcut Anime, ailesi katledildikten ve küçük kız kardeşi Nezuko'nun bir iblis haline gelmesinden sonra iblis avcısı olmak isteyen Tanjiro Kamado'nun hikâyesini anlatmaktadır.   Türkiy..
449,90TL
Tokyo Revengers Cosplay Kimono Moda Özel Anime Koleksiyonu EN : 66 CM BOY: 72 CM OMUZ GENİŞLİĞİ : 55 CM BEDEN STANDARTTIR BAĞLAMANIZ İÇİN KUŞAK'TA MEVCUTTUR..
449,90TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Dukkandesign.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.